ПОВНИЙ РЕЛАКС І ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ

SUN MARINE ® Medical & Spa Resort для нівелювання будь-яких видів стресу і повного перезавантаження пропонує програму ANTI-STRESS.

Розмаїття відчуттів і смаків щоденного відпочинку: психологічний релакс і фізіотерапевтичні регенеруючі бальнеологічні процедури, SPA-ритуали, лікувальні чаї; ексклюзивні практики масажу та фітнес-тренування; дієтичне харчування – все це буде спрямовано на створення НОВОГО Я – Вашого спокійного і розслабленого тіла, легких поточних думок і посмішки на обличчі від доброго позитивного настрою.

Перезавантаження після напружених буднів, відновлення сил та енергії Вашого організму, налагодження балансу між тілом, розумом і духом.
Програма створена для тих, хто хоче взяти невелику паузу, щоб поповнити запаси енергії і поліпшити самопочуття. У цю програму ми включили найбільш ефективні методи розслаблення та відновлення, розроблені нашим медичним центром SUN MARINE ® Medical & Spa Resort.
У програму включене спеціальне харчування, що складається з корисних і легких страв, приготованих з дотриманням принципів здорового харчування.

Програма призначена для чоловіків і жінок, які цінують свій час і дбають про своє здоров'я.
До послуг гостей: комфортабельні номери рівнів від Стандарт до Люкс з видом на море, зелена територія санаторію з власним пляжем для піших прогулянок та кліматотерапії, два басейни, тренажерний зал, а також смачне збалансоване харчування.
У нашому санаторії можна відпочивати і відновлюватися всією родиною, зокрема, з маленькими дітьми. Створені всі умови для повноцінного відпочинку, лікування і реабілітації.

Для вільного лікування і омолодження Ви можете замовити послуги няні погодинно на території готелю-курорту SUN MARINE (для дітей від 3 років). 

Вартість програм – від 200 євро / тиждень.

* Ціни вказані в євро для гостей з Європи. Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ на момент оплати.

Море лікує все!

The sea heals everything! 

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дізнайтеся, як відпочити і обрати відповідну саме Вашим потребам медичну програму

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дізнайтеся, як відпочити і обрати відповідну саме Вашим потребам медичну програму