ЧИСТОТА ТІЛА І ДУМОК

Програма SUN MARINE ® Medical & Spa Resort для повної органічної та психоемоційної детоксикації MIND & BODY DETOX передбачає очищення та виведення ендо- та екзотоксинів, які накопичуються в організмі внаслідок неправильного харчування і способу життя (режим дня, раціон харчування і порушення харчової поведінки), екологічних факторів, малорухливого способу життя.

Ви скаржитеся, що у Вас зовсім немає або обмаль енергії? Ви часто втомлюєтеся? Ваша активність знизилася? Сексуальне життя втратило інтенсивність? Вас все дратує або, принаймні, не радує? Все це прояви слабкості організму через надлишок токсинів.

Слово «detox» зазвичай асоціюється з ослабленим фізичним станом та емоційним виснаженням. Але більшість санаторіїв очищує тільки тіло, не торкаючись психоемоційного очищення, що є першопричиною соматичних змін на фізичному рівні. Для чесної і правильної терапії завжди потрібно використовувати обидва ці рівні детоксикації. Ми пропонуємо системний підхід - програма MIND & BODY DETOX.

З огляду на зростаючу кількість доказів того, що наше тіло і розум нерозривно пов'язані, ми розробили систему, що дозволяє одночасно звертатися до фізичного та психічного стану людини як цілісної системи для досягнення «ПОВНОГО ДЕТОКСУ».

Одна з найдієвіших інновації у детоксикації - це тест MIND & BODY DETOX для самооцінки перед детокс, розроблена нашими фахівцями, щоб допомогти людям точно визначити, де в їхньому житті можуть бути порушення балансу, і все, що (спочатку) здається непов'язаним, перетворюється в цілісну картинку свого сьогодні і завтра. Аналізується багато чинників - від кольору їжі на вашій тарілці до можливого дефіциту вітамінів, режиму сну, вашого ставлення до роботи, духовних практик (або їх відсутності) тощо.

Програма передбачає глибоке очищення і розрахована на 21 день. Детокс протягом цього проміжку часу гарантує високий результат. Наші лікарі запропонують методи оздоровлення як західної, так і східної медицини.

Метою харчування у цій програмі є виведення токсинів, а також поліпшення засвоєння організмом мікроелементів та вітамінів. У межах програми проводиться біоенергетичне, дренажне, гідроенергетичне лікування, що стабілізує природний обмін речовин та відновлює життєві сили організму. Індивідуальний курс лікування здійснюється під постійним наглядом медичного персоналу. Програма є базовою в серії детоксицируючих програм і передбачає, що гість може бути новачком, або, навпаки, вже не вперше стикається з курсом відновлення і занурюється в більш глибокі принципи детоксикації та корекції обміну речовин.

До послуг гостей: комфортабельні номери рівнів від Стандарт до Люкс з видом на море, зелена територія санаторію з власним пляжем для піших прогулянок та кліматотерапії, два басейни, тренажерний зал, а також смачне збалансоване харчування.

У нашому санаторії можна відпочивати і відновлюватися всією родиною, зокрема, з маленькими дітьми. Створені всі умови для повноцінного відпочинку, лікування і реабілітації.

Для вільного лікування і омолодження Ви можете замовити послуги няні погодинно на території готелю-курорту SUN MARINE (для дітей від 3 років). 

Вартість програм від 200 євро / тиждень.

* Ціни вказані в євро для гостей з Європи. Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ на момент оплати.

Море лікує все!

The sea heals everything! 

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дізнайтеся, як відпочити і вибрати відповідну саме Вашим потребам медичну програму

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дізнайтеся, як відпочити і вибрати відповідну саме Вашим потребам медичну програму